Arte Cheras, Taman Midah, Cheras
Jalan Midah 2, Taman Midah, Cheras, Kuala Lumpur
RM 620,000
2
BT
2
BM
1,013
kps
RM 612
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Arte Cheras
Arte Cheras Corner Lot for Sale with Fully furnished and duplex
Arte Cheras House For Sale!!!
Size:1013sqft
2bedroom 2Bathroom
Duplex Unit
Asking selling Rm620k only
Furniture:Fully Furniture
Unit is fully extended,size is bigger then original unit
Walking distance to MRT TAMAN MIDAH
If interested kindly contact: 0***** (Kawai)for more information and viewing
Size:1013sqft
2bedroom 2Bathroom
Duplex Unit
Asking selling Rm620k only
Furniture:Fully Furniture
Unit is fully extended,size is bigger then original unit
Walking distance to MRT TAMAN MIDAH
Kemudahan
Balcony
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Clubhouse
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 620,000.
Jalan Midah 2, Taman Midah, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,013 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.