Altitude 236, Alam Damai, Cheras

Persiaran Alam Damai Persiaran Alam Damai Off Bukit Manda'rina, Alam Damai, Cheras, Kuala Lumpur

RM 730,000

4

BT

4

BM

1,808

kps

RM 403.76

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2014
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 1 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501236827

Tentang Altitude 236

Altitude236 Property Listing

- RL018
- RM 730,000
- 1808 sqft
- 3+1 bedrooms & 4 bathrooms
- 2 carparks
- Partially furnished

============================================================

For viewing appointments
please call or whatsapp Law O 1*****
Soon Sheng Law
E TREND REALTY SDN BHD.
Kemudahan bersama
bbq-o

Bbq

yoga-o

Bilik yoga

volleyball-2-o

Gelanggang skuasy

tennis-o

Gelanggang tenis

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 730,000.
Persiaran Alam Damai Persiaran Alam Damai Off Bukit Manda'rina, Alam Damai, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,808 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian