2 Storey Shop Office Duplex Warisan Cityview Cheras SV For Sale, Warisan Cityview, Cheras

jalan 3/93A, Warisan Cityview, Cheras, Kuala Lumpur

RM 950,000

2

BM

2,368

kps

RM 401

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for sale
check-small-f
Bare
check-small-f
Leasehold (79 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 30 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108446853
check-small-f
2,368 kps luas pelan lantai

Tentang 2 Storey Shop Office Duplex Warisan Cityview Cheras SV For Sale

Shop Office Duplex Warisan Cityview Cheras KL Opposite Sunway Medical

Shop Office Duplex unit
Warisan Cityview Cheras Opposite Sunway Medical

Commercial 2 Sty Shop Office
Level 3&4 Duplex
With 1 lift
BU 2368sqft
Leasehold ( 2104 )
Facing West

================
Selling 950k Nego
================

Keith Lee
012
669
0009
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1536 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 950,000.
jalan 3/93A, Warisan Cityview, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 2,368 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1536 ]