Widuri Apartment, Butterworth
Lorong Widuri 1 Lorong Widuri 1,, Butterworth, Penang
RM 215,000
3
BT
2
BM
880
kps
RM 244.32
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Widuri Apartment
Widuri Apartment Corner unit Raja Uda Butterworth
Widuri Apartment | Raja Uda | Butterworth
Sale: RM215k
3 Rooms 2 Bathrooms
Built up: 880 sqft
Corner unit
1 Car Park
Freehold
Eelis 0*****
Sale: RM215k
3 Rooms 2 Bathrooms
Built up: 880 sqft
Corner unit
1 Car Park
Freehold
Eelis 0*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 215,000.
Lorong Widuri 1 Lorong Widuri 1,, Butterworth, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 880 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.