Taman Merbau Indah, Butterworth

Taman Merbau Indah, Butterworth, Penang

RM 575,000

3

BT

2

BM

1,227

kps (tanah)

RM 469

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501245553
check-small-f
1,600 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Merbau Indah

2 Storey Terrace, Taman Mesra Indah, Sungai Dua, Butterworth For Sale

Double Storey Terrace, Taman Merbau Indah, Sungai Dua, Butterworth For Sale

Land area: 1,227 sqft
4 Bedrooms
3 Bathrooms
Freehold

Selling Price RM 595k

Strategic Location:
5 mins to Sungai Dua Toll
5 mins to Market & Banks
5 mins to KFC, Pizza Hut & Ayamas
15 mins to Raja Uda

Chloe Tan ็ง€ไธฝ
Pls Contact: 0*****

๐˜๐˜ฐ๐˜ณ ๐˜ฎ๐˜ฐ๐˜ณ๐˜ฆ ๐˜ช๐˜ฏ๐˜ง๐˜ฐ๐˜ณ๐˜ฎ๐˜ข๐˜ต๐˜ช๐˜ฐ๐˜ฏ ๐˜ฐ๐˜ณ ๐˜ท๐˜ช๐˜ฆ๐˜ธ๐˜ช๐˜ฏ๐˜จ ๐˜ข๐˜ฑ๐˜ฑ๐˜ฐ๐˜ช๐˜ฏ๐˜ต๐˜ฎ๐˜ฆ๐˜ฏ๐˜ต
ๆœ‰ๅ…ด่ถฃ/้ข„็บฆ็œ‹ๆˆฟ่ฏท็‚นๅ‡ปไปฅไธ‹้“พๆŽฅ
www.h*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 575,000.
Taman Merbau Indah, Butterworth, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,600 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian