Taman Desa Murni, Butterworth

Taman Desa Murni, Butterworth, Penang

RM 460,000

3

BT

2

BM

883

kps (tanah)

RM 520.95

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501001891
check-small-f
1,400 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Desa Murni

Double Storey House for Sale in Taman Desa Murni Sg Dua, Butterworth

Taman Desa Murni Sungai Dua @ Butterworth
Double storey terrace house available for sale

Move in condition 拎包入住,无需装修
Land area: 883 sqft
Built up: 1400 sqft +
3 Bedrooms
2 Bathrooms
Freehold
Selling Price RM460K

Fully renovated & furnished
全装修,包家俱
Master bedroom extended 5ft + Balcony
Autogate & tiles
Kitchen built-in cabinet
Bedrooms 2 & 3 built-in wardrobe
Sofa & Altar
Air-Cond & Water heater
Refrigerator & Washing Machine

Call Wendy Pey 彭湘茗 0***** for more details or viewing arrangement
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/3 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 460,000.
Taman Desa Murni, Butterworth, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,400 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/3 ]