Maple Residence, Butterworth

Butterworth, Penang

RM 900,000

5

BT

5

BM

1,195

kps (tanah)

RM 753.14

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 3 Tingkat for sale
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501356908
check-small-f
2,050 kps luas pelan lantai

Tentang Maple Residence

Butterworth Maple Residence gated guard reno furnish 3 storey terrace

Nancy 0*****

Maple Residence 3 Storey Terrace For Sale
Gated & Guarded | Freehold | Fully Furnished

Property Details:

Property Type: 3 Storey Terrace Intermediate
Tenure: Freehold
Land Size: 1,195 sqft
Build Up: 2,050 sqft
Bedrooms: 5
Bathrooms: 5
Fully Furnished
Gated & Guarded Community

Furniture Included:

5 Bedroom Sets
5 Air-conds

Highlights:

Spacious 3 storey layout
Suitable for big family
Move-in condition
Located in Maple Residence gated & guarded area
Good own stay choice

Interested buyer welcome to contact for viewing.

Nancy 0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/3 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 900,000.
Butterworth, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 2,050 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/3 ]