Tijani 2 South, Bukit Tunku (Kenny Hills)

Jalan Langgak Tunku, Bukit Tunku, Bukit Tunku (Kenny Hills), Kuala Lumpur

RM 5,400,000

4+1

BT

5

BM

3,863

kps (tanah)

RM 1,397.88

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berkembar untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2007
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 24 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500919737

Tentang Tijani 2 South

Tijani 2 South for Sales

Tijani 2 South
Semi-detached
Direction West
LA 3863 sqft
BU 4800 sqft
4+1 bedrooms
Fully Furnished

*Owners are welcome to list with us for sales / rental.
For more info & viewing arrangement , kindly contact:

TEOH YIE HAO
whatsapp/wechat: +6*****

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

MP GLOBAL REALTY SDN BHD

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 5,400,000.
Jalan Langgak Tunku, Bukit Tunku, Bukit Tunku (Kenny Hills), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 4,800 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

MP GLOBAL REALTY SDN BHD

agency logo