Bukit Tunku (Kenny Hills) Bungalow Land, Bukit Tunku (Kenny Hills)

Bukit Tunku (Kenny Hills), Kuala Lumpur

Negotiable

RM 10,900,000

21,670

kps

RM 503

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Kediaman for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501320344
check-small-f
21,670 kps luas tanah
check-small-f
RM 503.00 psf (tanah)

Tentang Bukit Tunku (Kenny Hills) Bungalow Land

Excellent Bungalow Land in Prime Location

FOR SALE : Bukti Tunku Bungalow Land

Asking Price : RM 10.9 Million Negotiable

Contact : Wilson Lee
Registered Real Estate Negotiator (REN 22564)
H/P : +6*****
Email : w*****@*****

+ ABOUT THIS UNIT +

+ Type : Bungalow Land
+ Land Area : 21670sf
+ Tenure : Freehold
+ Lot : Nonbumi
+ Slop Land

I provide real estate one stop service from A-Z , Thanks :)
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Kediaman ialah RM 10,900,000.
Bukit Tunku (Kenny Hills), Kuala Lumpur.
21,670 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]