Taman Sukun, Bukit Mertajam
Taman Sukun, Bukit Mertajam, Penang
RM 285,000
3
BT
2
BM
1,200
kps (tanah)
RM 237.50
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Sukun
Single Storey Terrance @ Taman Sukun, Bukit Mertajam, Freehold, Cheap
WTS / For Sale
Single Storey Terrance @ Taman Sukun, Bukit Mertajam | Freehold, Cheap
Price: RM 285000
Property Details:
- Type: 1-storey Terraced House
- Land Area: 1200 sqft
- Built-up: 800 sqft
- Bedrooms: 3
- Bathrooms: 2
- Furnishing: unfurnished
Nearby Amenities:
- Lotus's Bukit Mertajam (4.1 km · 7 mins drive)
- AEON MALL Bukit Mertajam (5.1 km · 11 mins drive)
- Sekolah Kebangsaan Alma Jaya (5.2 km · 9 mins drive)
- SMK Taman Perwira (3.4 km · 7 mins drive)
For more info or viewing session, please contact:
Chuah
0*****
Price: RM 285000
Property Details:
- Type: 1-storey Terraced House
- Land Area: 1200 sqft
- Built-up: 800 sqft
- Bedrooms: 3
- Bathrooms: 2
- Furnishing: unfurnished
Nearby Amenities:
- Lotus's Bukit Mertajam (4.1 km · 7 mins drive)
- AEON MALL Bukit Mertajam (5.1 km · 11 mins drive)
- Sekolah Kebangsaan Alma Jaya (5.2 km · 9 mins drive)
- SMK Taman Perwira (3.4 km · 7 mins drive)
For more info or viewing session, please contact:
Chuah
0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 285,000.
Taman Sukun, Bukit Mertajam, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 800 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.