Taman Jasa Intan, Bukit Mertajam

Jalan Jasa Intan, Taman Jasa Intan, Bukit Mertajam, Penang

Negotiable

RM 670,000

4+1

BT

3

BM

1,724

kps (tanah)

RM 389

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501329046
check-small-f
2,408 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Jasa Intan

For Sales 2 Storey Superlink Taman Jasa Intan Jesselton Hills Alma

2 Storey Superlink (23x75) | Taman Jasa Intan | Jesselton Hills | Alma

- Land Size: 1724 sqft (23 ft x 75 ft)
- Build Up: 2408 sqft (23 ft x 50 ft )
- 4+1 bedrooms
- 3 bathroom
- 2 car park.
- Freehold (Individual title)
- Non-Bumit Lot
_ Monthly Maimtenance only rm100
( Gated & Guarded)
_ 24 Hour Security Service.

Selling price rm670k,,, can nego

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 670,000.
Jalan Jasa Intan, Taman Jasa Intan, Bukit Mertajam, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 2,408 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian