Taman Impian Indah, Bukit Mertajam

Taman Impian Indah, Bukit Mertajam, Penang

Boleh dirunding

RM 800,000

4

BT

3

BM

2,600

kps (tanah)

RM 307.69

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501288983
check-small-f
2,000 kps luas pelan lantai (20 ft x 50 ft)

Tentang Taman Impian Indah

Corner Lot Double Storey @ Alma Bukit Mertajam

• Prime Location •
• Corner Lot With Huge Compound •

• Land area : 2600 sq.ft ( 37’ x 70’)
• Build up : 2000 sq.ft ( 20’ x 70’)
• 4 Bedrooms
• 3 Bathrooms
• Front & Side Balcony
• Air-conditioning points with existing piping

• Asking Price : RM 800 K

Established Schools and Amenities
• JUSCO AEON Bukit Mertajam , Lotus Hypermarket Alma

• Kindly WhatsApp / contact Alice Teh 019 # 2900 868 for viewing arrangement
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

RELIABLE REAL ESTATE [ E (3) 1593 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 800,000.
Taman Impian Indah, Bukit Mertajam, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 2,000 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

RELIABLE REAL ESTATE [ E (3) 1593 ]