Taman Impian Indah, Bukit Mertajam

Taman Impian Indah, Bukit Mertajam, Penang

RM 479,000

3

BT

2

BM

3,000

kps (tanah)

RM 160

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 1 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 1 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501017425
check-small-f
1,000 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Impian Indah

Property Available for Sale in Taman Impian Alma

FOR SALE

Taman Impian Alma
1 storey large plot
Land area 3000 sqft
3 rooms 1 bath 1 toilet
Asking price 479k

Please reach out for further details
=====Appointment 预约=====
REN 53499
Can schedule house viewing
Please call/WhatsApp This Girl
0***** ivy高妹
www.h*****
======================
Dear Landlord, Buyer, and Tenant are invited to reach out to us concerning the Sale and Rental of the Property
欢迎屋主,买/租/售/租房产与询问您房产的市价与资讯
我们将会提供专业的服务,以让您拥有理想的工厂,商业店铺与办公楼
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 479,000.
Taman Impian Indah, Bukit Mertajam, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian