Taman IKS Bukit Minyak, Bukit Mertajam

Taman IKS Bukit Minyak, Bukit Mertajam, Penang

RM 111,340,000

37,133

kps

RM 2,998

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Perindustrian for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501312996
check-small-f
37,133 kps luas tanah
check-small-f
RM 2,998.41 psf (tanah)

Tentang Taman IKS Bukit Minyak

Bukit Minyak Freehold Land and Semi D Factory 0.85acre Bukit Mertajam

Bukit Minyak Semi D Factory and Land @ Bukit Mertajam for sale

-Total land Area
37133 sqft (0.85acre)

Semi D 1.5 Storey Factory
-Freehold
- Total BU 8500sqft
-Ground floor
BU 6000 sqft
-First Floor BU 2500sqft
-Ceiling Height 29ft
-Power supply 200amp

Vacant land
Land size 0.465 acre
-Freehold
-First Grade
-Rm 150/psqft

Asking RM 11,134,000 nego

=========================================================
Any further details and viewing appointment kindly contact Jane Ng 黄琳琂

Extra Supporting Services
- LMW License consultation
- Factory / Manufacturing License Consultation
- Architect Consultation
- Civil Engineering Consultation
- Legal Advice

LANDLORD are very welcome Call / SMS / WhatsApp me for SALE or RENTING out your unit
尊贵的业主,如有要租或卖您的房地产请联络我们
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/3 ]

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Perindustrian ialah RM 111,340,000.
Taman IKS Bukit Minyak, Bukit Mertajam, Penang.
37,133 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/3 ]