Taman Bukit Minyak Permai, Bukit Mertajam
Taman Bukit Minyak Permai, Bukit Mertajam, Penang
View to Offer
RM 1,399,000
6
BT
4
BM
3,617
kps (tanah)
RM 386.78
psf (tanah)
Gambar
Tentang Taman Bukit Minyak Permai
Exclusive Bungalow For Sale in Bukit Minyak Permai
Taman Bukit Minyak Permai
2 Storey Bungalow For Sale
Bedrooms: 6
Bathrooms: 5
Built-up Area: 3,406 sqft
Land Area: 3,617 sqft
Fully Furnished Unit
Includes 10 air conditioners
In Excellent Condition
Selling Price:
RM 1.399m
Contact Us Now For Viewing
2 Storey Bungalow For Sale
Bedrooms: 6
Bathrooms: 5
Built-up Area: 3,406 sqft
Land Area: 3,617 sqft
Fully Furnished Unit
Includes 10 air conditioners
In Excellent Condition
Selling Price:
RM 1.399m
Contact Us Now For Viewing
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,399,000.
Taman Bukit Minyak Permai, Bukit Mertajam, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 3,406 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.