Taman Villa Oren, Bukit Mertajam

Taman Villa Oren, Bukit Mertajam, Penang

RM 988,000

5+1

BT

5

BM

2,423

kps (tanah)

RM 408

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 3.5 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107452818
check-small-f
3,770 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

3.5 storey Terrace House, Corner Lot

Unit Info:
- Built up area: 3770 sqft
- Land area: 2423 sqft
- Gated & Guarded
- 5 + 1 bedrooms & 5 bathrooms
- 2 Carparks

Renovation Details:
- Bare unit

Accessibility & Connectivity:
- Surrounded by many amenities such as restaurant, Clinic, school, stadium and etc.
- Nearby SJKC Keow Kuang
- 15 mins to Juru Autocity & Icon City
- 15 mins to North South Highway

FOR MORE INFORMATION OR VIEWING KINDLY CONTACT
Jass Ooi
0*****

PLEASE WHATSAPP OR SMS ME IF I CANT ANSWER YOUR CALL, THANK YOU! =)

***LANDLORDS, WELCOME to CONTACT ME if you have any property for SALE/ RENT***
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN BHD [ E (1) 1584/9 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 988,000.
Taman Villa Oren, Bukit Mertajam, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 3,770 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN BHD [ E (1) 1584/9 ]