Bukit Mertajam

Jalan Vila permai jaya, Bukit Mertajam, Penang

RM 765,000

5

BT

4

BM

1,538

kps (tanah)

RM 497

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 3 Tingkat for sale
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 1 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 106049524
check-small-f
2,727 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Taman Villa Permai Jaya (Renovated) Kota Permai

Taman Villa Permai Jaya

3 Storey Terrace house for sale
Gated & Guarded Community
Strata Title
Fully furnished
Land area : 1538 sqft
Built up area : 2727 sqft (Backyard 10ft)
5 bedrooms
4 bathrooms

Selling price = RM 765k

Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

A-PLUS PROPERTY CONSULTANTS [ VE (3) 0282 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 765,000.
Jalan Vila permai jaya, Bukit Mertajam, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 2,727 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

A-PLUS PROPERTY CONSULTANTS [ VE (3) 0282 ]