Taman Bukit Indah, Bukit Mertajam
Taman Bukit Indah, Bukit Mertajam, Penang
RM 690,000
4
BT
3
BM
2,400
kps (tanah)
RM 288
psf (tanah)
Gambar
Tentang hartanah ini
Intermediate Corner House near St. Anne Church For Sale
** HOUSE FOR SALE **
* Location : Taman Sri Bukit Indah, Bukit Mertajam
* Property type : 2-storey Terrace House
* Intermediate Corner House
* Freehold
* Land area : approx. 2,400 sq ft (30' x 80' )
* Built up : 20' x 47'
* Selling price : RM 690k
* 4 rooms ; 3 bathrooms
* Located near to St Anne Church...
Kindly contact us for more information / viewing. 0*****
Thank you.
Michael Tan
REN 02715
Starcity Property Sdn Bhd
E(1) 1395/9
* Location : Taman Sri Bukit Indah, Bukit Mertajam
* Property type : 2-storey Terrace House
* Intermediate Corner House
* Freehold
* Land area : approx. 2,400 sq ft (30' x 80' )
* Built up : 20' x 47'
* Selling price : RM 690k
* 4 rooms ; 3 bathrooms
* Located near to St Anne Church...
Kindly contact us for more information / viewing. 0*****
Thank you.
Michael Tan
REN 02715
Starcity Property Sdn Bhd
E(1) 1395/9
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 690,000.
Taman Bukit Indah, Bukit Mertajam, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,880 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.