Taman Aston, Bukit Mertajam

Aston barat, Taman Aston, Bukit Mertajam, Penang

RM 749,000

4

BT

4

BM

2,411

kps (tanah)

RM 311

psf (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200417739
check-small-f
1,848 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Hot Deal!! Taman Aston Barat, Bukit mertajam (Gated & Guarded)

Taman Aston Barat Bukit mertajam

- Type of Property: double storey Terrance
- Land Size : 2411sqft
- Build up area: 22 x42 (1848sqft)
- Bedroom: 4
- Bathroom: 4
- Freehold
- Gated & Guarded with 24 Hours Security
- House Direction: North

- Selling Price: RM749K

Call 0*****  for viewing
Kemudahan
security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

parking-o

Parking

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. (PENANG)

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 749,000.
Aston barat, Taman Aston, Bukit Mertajam, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,848 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. (PENANG)