Taman Tasik Utama, Bukit Katil
Jalan TU 13, Taman Tasik Utama, Bukit Katil, Melaka
Negotiable
RM 145,000
3
BT
2
BM
770
kps
RM 188
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Tasik Utama
Best View In Town
Pangsapuri Tasik Utama Ayer Keroh Ground Floor Melaka For Sale Rm 145K
3ROOM 2 Bathroom
770Sqft
Ground Floor (Corner Lot)
Leasehold Nonbumi lot
For Enquiry Pls Call Adison WhatsApp 0*****
Adsn =6768
WELCOME OWNER LISTING HAVE READY BUYER AND TENANTS
3ROOM 2 Bathroom
770Sqft
Ground Floor (Corner Lot)
Leasehold Nonbumi lot
For Enquiry Pls Call Adison WhatsApp 0*****
Adsn =6768
WELCOME OWNER LISTING HAVE READY BUYER AND TENANTS
Kemudahan bersama
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 145,000.
Jalan TU 13, Taman Tasik Utama, Bukit Katil, Melaka.
Saiz lantai unit ini ialah 770 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.