Taman Saujana Tehel, 24x75 Big 2 Storey Taman Saujana Tehel Bukit Katil, Bukit Katil

Taman Saujana Perdana, 24x75 Big 2 Storey Taman Saujana Tehel Bukit Katil, Bukit Katil, Melaka

RM 425,000

5

BT

3

BM

1,800

kps

RM 236

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107425314
check-small-f
1,800 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 236.11 psf (lantai)
check-small-f
Belum disewa

Tentang Taman Saujana Tehel

Full loan 24x75 super big double storey

SUPER DEAL 24x75] 2 Storey Taman Saujana Tehel Bukit Katil

24x75 2 storey Terraced House Taman Saujana Tehel Bukit Katil

Kindly Contact Cherry Show contact number For SUPER DEALS

Detail:

- Leasehold
- Brand new
- Land size 24x75 big
- 1800 sqft
- Bedrooms 5
- Bathrooms 4
- Non Bumi Lot
- Peaceful environment
- never stay before
- bare units
- facing west
- Well maintained
- Good condition

Kindly Contact Cherry 0***** For SUPER DEALS

Welcome owner call cherry 0***** properties, condo, factory and house , land and hotels for rent or sales, i have ready tenant and buyers. thanks you. its my pleasure to serve u best.

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/8 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 425,000.
Taman Saujana Perdana, 24x75 Big 2 Storey Taman Saujana Tehel Bukit Katil, Bukit Katil, Melaka.
Saiz lantai unit ini ialah 1,800 kps.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/8 ]