Taman Saujana Permai, Bukit Katil

Taman Saujana permai, Taman Saujana Permai, Bukit Katil, Melaka

RM 269,000

3

BT

2

BM

1,540

kps (tanah)

RM 174.68

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
1-storey Terraced House for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200296372
check-small-f
1,540 sqft luas pelan lantai (22 ft x 70 ft)

Tentang Taman Saujana Permai

Non Bumi !! Cheapest 1 Storey Saujana Permai Bukit Katil Duyong Melaka

For Sale@ RM 269,000
Property Details:
1 Storey Terrace
Land Area: 1540 sf ( 22 X 70 )
3 Bedroom & 2 Bathroom
Leasehold
Non Bumi lot
Peaceful Environment
Highly Demand & Good For Investment

**********************************************
For More Details/ Viewing Appointment, Please Call
===========================================
Evan Gan : 0***** ( REN : 39856 )
Evan Gan : 0***** ( REN : 39856 )

Please Click Below Link for More Detail
www.h*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/8 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 269,000.
Taman Saujana permai, Taman Saujana Permai, Bukit Katil, Melaka.
Saiz lantai unit ini ialah 1,540 sqft.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/8 ]

agency logo