The Address Boutique Condominium, Bukit Jambul

Persiaran Bukit Jambul, Bukit Jambul, Penang

RM 860,000

3

BT

3

BM

1,431

kps

RM 600.98

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2015
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501387910

Tentang The Address Boutique Condominium

Upgraded !! The Address Condominium Bukit Jambul Golf Course Available

The Address Condominium Bukit Jambul is now on the market. This spacious unit boasts -1431sqft of living space, featuring 3 well-appointed bedrooms and 3 modern bathrooms. It also includes 3 dedicated car parking spaces for your convenience. Recently refurbished, this property offers a fresh and inviting atmosphere.

Asking Price RM860,000
If interested, please contact 018 -4.7.0 7188.

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1536/14 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 860,000.
Persiaran Bukit Jambul, Bukit Jambul, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,431 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1536/14 ]