Taman Desa Relau 2, Relau, Bukit Jambul
1 No. 1, Lebuh Relau2, 11900 Relau, Penang, Relau, Bukit Jambul, Penang
RM 225,000
3
BT
1
BM
710
kps
RM 316.90
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Desa Relau 2
Freehold Lebuh Relau Apartment, Bayan Lepas - Close to Queensbay Mall
Apartment
Property Address: Lebuh Relau, 11900 Bayan Lepas, Penang
Built Up: 710 sq.ft
- Situated opposite MBPP Relau Sport Complex
- 10 min to Sunshine Square & Mydin @Bukit Jambul
- 12 min to University of Science
- Close to Queensbay Mall, Pantai Hospital Penang & Giant Bayan Baru
- Near to SMK Sungai Ara, SJK (C) Min Sin & SJK (C) Chong Cheng
- Easily accessible via Jalan Tun Dr Awang & Jalan Sultan Azlan Shah
Property Address: Lebuh Relau, 11900 Bayan Lepas, Penang
Built Up: 710 sq.ft
- Situated opposite MBPP Relau Sport Complex
- 10 min to Sunshine Square & Mydin @Bukit Jambul
- 12 min to University of Science
Kemudahan
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Basketball court
Bbq
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 225,000.
1 No. 1, Lebuh Relau2, 11900 Relau, Penang, Relau, Bukit Jambul, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 710 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.