Jambul Height Condominium, Bukit Jambul

Persiaran Bukit Jambul 2, Bukit Jambul, Penang

Boleh dirunding

RM 598,000

3

BT

2

BM

1,462

kps

RM 409.03

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada Jan 2015
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500979957

Tentang Jambul Height Condominium

Bukit Jambul Jambul Height 1462sf 2cp Unique Affordable Price

“ 016~4205829 Jeff Ooi ”

www.p*****

For more properties For Sale or Rent please visit the website above:

- Basic Renovated
- Attractive Unit
- Unique Opportunity
- 2 Car Parks
- Well Maintained
- Price Open for Negotiation
- Interested parties kindly reach out for a viewing

Welcome Owner Listing - BUY - SELL - RENT
We offer complimentary bank value assessment & loan advice.
We pledge to deliver professional service.

“ 016~4205829 Jeff Ooi”

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESP PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 0572/5 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 598,000.
Persiaran Bukit Jambul 2, Bukit Jambul, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,462 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESP PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 0572/5 ]