The Tropika, Bukit Jalil
Jalan Jalil Perkasa 1, Bukit Jalil, Kuala Lumpur
RM 930,000
3
BT
3
BM
974
kps
RM 955
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang The Tropika
The Tropika @ Bukit Jalil
Property details:
* 974sqft
* 3 Rooms
* 3 Baths
* 2 parking
- block C golf club view
- high floor
- Fully furnished
- Tenanted rental RM4200, tenancy end
- Freehold
Asking price RM930K
* 974sqft
* 3 Rooms
* 3 Baths
* 2 parking
- block C golf club view
- high floor
- Fully furnished
- Tenanted rental RM4200, tenancy end
- Freehold
Asking price RM930K
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Jacuzzi
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 930,000.
Jalan Jalil Perkasa 1, Bukit Jalil, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 974 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.