The Link 2 Residences, Bukit Jalil

Bukit Jalil Highway Jalan Jalil Perkasa 3, Bukit Jalil, Kuala Lumpur

RM 930,000

3

BT

2

BM

1,216

kps

RM 764.80

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2018
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500760926

Tentang The Link 2 Residences

The Link 2 @ Bukit Jalil

The Link 2 @ Bukit Jalil Kuala Lumpur

Freehold
1216 sqft
3 bedrooms
2 bathrooms
2 carparks

Fully furnished

Contact for more information & viewing appointment

Thank you
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 930,000.
Bukit Jalil Highway Jalan Jalil Perkasa 3, Bukit Jalil, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,216 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]