The Link 2 Residences, Bukit Jalil

Bukit Jalil Highway Jalan Jalil Perkasa 3, Bukit Jalil, Kuala Lumpur

RM 699,000

3

BT

2

BM

1,215

kps

RM 575.31

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2018
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 1 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107165837

Tentang The Link 2 Residences

The Link 2 Residency for Sale - below market value. Great buy!

Property details :

- 1215 sqft
- 3 bedrooms with 2 bathrooms
- fully furnished and with glass cubicle for shower units
- nice golf course view
- 2 carparks
- fengshui main door direction.
- low density
- many F&B outlets and grocery within walking distance

Kindly call Ms. Michelle at 012~693 9552 or Mr. KK Chea 012~398 6813
Kemudahan
balcony-o

Balkoni

Kemudahan bersama
security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tech Real Estate - Cheras

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 699,000.
Bukit Jalil Highway Jalan Jalil Perkasa 3, Bukit Jalil, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,215 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tech Real Estate - Cheras