Skyluxe On The Park Bukit Jalil, Bukit Jalil
Jln Jalil Perkasa 1, Off Lebuhraya Bukit Jalil, Bukit Jalil, Kuala Lumpur
Negotiable
RM 720,000
3
BT
2
BM
1,033
kps
RM 697
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Skyluxe On The Park Bukit Jalil
Super cheap skyluxe bukit jalil for sale. Serious seller
Super cheap skyluxe bukit jalil for sale.
Serious seller
Super Super Cheap
Good deal!!
Skyluxe Bukit Jalil
Super Below market value
1033 sqft
3 rooms 2 bathroom
Super Below market value
1033 sqft
3 rooms 2 bathroom
www.w*****
Call me now for viewing and details
Jessmine
Kemudahan bersama
24-hour security
Gym
Jacuzzi
Sauna
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 720,000.
Jln Jalil Perkasa 1, Off Lebuhraya Bukit Jalil, Bukit Jalil, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,033 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.