Taman Esplanad, Bukit Jalil

Taman Esplanad,Seri Jalil,Jalil Sutera,Bukit Jalil,Freehold, Taman Esplanad, Bukit Jalil, Kuala Lumpur

RM 2,600,000

6

BT

4

BM

4,000

kps (tanah)

RM 650

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 3 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107227490
check-small-f
4,000 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

End Lot With Extra Land 34 x 90, Fully Renovated

End Lot With Extra Land 34 x 90, Fully Renovated

3 Storey Endlot Terraced House @ Taman Esplanad , Bukit Jalil

• Type: 3 Storey Terraced House End Lot (With Extra Land)
• Tenure : Freehold
• Land Area : 34 x 90
• Built Up: Aprrox 4000sf
• Bedroom: 6 + 1
• Bathroom: 4
• BIg Car Porch
• Good Condition/Renovated/Extended Kitchen
• Gated & Guarded
• Few Unit Available, Viewing Anytime
• Direct Owner (我直接対屋主)
• Selling Price : RM2.6mil

Kindly Contact: CK YEE 016.601,2080 For More Information/Viewing
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,600,000.
Taman Esplanad,Seri Jalil,Jalil Sutera,Bukit Jalil,Freehold, Taman Esplanad, Bukit Jalil, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 4,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]