Taman Esplanad, Bukit Jalil

Jalan Jalil Perkasa,Taman Esplanad,Bukit Jalil, Taman Esplanad, Bukit Jalil, Kuala Lumpur

RM 2,200,000

5

BT

4

BM

3,500

kps (tanah)

RM 628.57

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 3 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107026949
check-small-f
3,500 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Very Long Car Porch (Can Park 6 Car) 3 Storey Terrace @ Taman Esplanad

Very Long Car Porch (Can Park 6 Car) 3 Storey Terrace @ Taman Esplanad , Bukit Jalil

"As a Taman Esplanad specialist, I have a variety of exclusive units available. Reach out to me for a house tour and streamline your search process."

- Freehold
- Land Size: 24x106sqft
- Build Up: Approx 3500sqft
- 5 Bedrooms, 4 Bathrooms
- Very Long Car Porch (Can Park 6 Car)
- Renovated and Extended
- Partly Furnished with Brand New Branded Kitchen Cabinet
- Asking Price: RM2.2M Nego

Kindly Contact: CK YEE 016.601,2080 For More Information/Viewing
Kemudahan
balcony-o

Balcony

garage-2-o

Garage

private-garden-o

Private garden

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,200,000.
Jalan Jalil Perkasa,Taman Esplanad,Bukit Jalil, Taman Esplanad, Bukit Jalil, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 3,500 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]