Oaka Residences, Taman Esplanad, Bukit Jalil
Jalan Jalil Perkasa, Taman Esplanad, Bukit Jalil, Kuala Lumpur
RM 833,800
2
BT
2
BM
882
kps
RM 945.35
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Oaka Residences
Freehold Low Density Condo,Pet Friendly Community
Oaka Residence @ Bukit Jalil
- Freehold
- Low Density,Only 350 Exclusive Units
- Fully Residential Title
- Golf Course & KL City View
- Spacious Layouts
- Every Units Come With Lanai/Balcony
- 7 Units Per Floor
- Pet Friendly Community
- EV Infrastructure Ready
- GreenRE Gold Certified
Layouts:
Type A(882 sqft) - 2 bed 2 bath 2 carpark
Type B1(1182 sqft) - 2+1 bed 2 bath 2 carpark
Type B3(1175 sqft) - 2+1 bed 2 bath 2 carpark
Type C(1423 sqft) - 3 bed 3 bath 3 carpark
Kindly contact KW Tan 0***** for Promotion Package & Showunit Viewing.
- Freehold
- Low Density,Only 350 Exclusive Units
- Fully Residential Title
- Golf Course & KL City View
- Spacious Layouts
- Every Units Come With Lanai/Balcony
- 7 Units Per Floor
- Pet Friendly Community
- EV Infrastructure Ready
- GreenRE Gold Certified
Layouts:
Type A(882 sqft) - 2 bed 2 bath 2 carpark
Type B1(1182 sqft) - 2+1 bed 2 bath 2 carpark
Type B3(1175 sqft) - 2+1 bed 2 bath 2 carpark
Type C(1423 sqft) - 3 bed 3 bath 3 carpark
Kemudahan bersama
Kawalan keselamatan 24 jam
Tempat letak kereta berbumbung
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 833,800.
Jalan Jalil Perkasa, Taman Esplanad, Bukit Jalil, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 882 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.