Kiara Residence (Residensi Kiara Jalil 1), Bukit Jalil

Jalan 3/155 Jalan Perwira 1, Bukit Jalil, Kuala Lumpur

RM 480,000

3

BT

2

BM

1,020

kps

RM 470.59

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2022
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501325350

Tentang Kiara Residence (Residensi Kiara Jalil 1)

KIara Residence 1 – Unit for Sale Below Market , below bank value.

KIara Residence 1 – Unit for Sale

Property Details

Location: Kiara Residence 1
Size: 1,020sq ft
Tenure: Leasehold
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Car Parks: 2

Spacious living and dining areas with good natural light
Functional kitchen with ample counter space
Generous bedrooms with storage options
Versatile 1-storey office or storage room that can adapt to your needs
2 covered car parks for convenient parking
Clean, well-maintained condition; ideal for immediate viewing
Market note

Priced below comparable market rates for a quick sale. Great value for buyers seeking space and potential.
For more details or to arrange a viewing, please contac

Gim

burger-2-o

Kafe

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam renang

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Megaharta Real Estate - PJ

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 480,000.
Jalan 3/155 Jalan Perwira 1, Bukit Jalil, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,020 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi