FREEHOLD CORNER Lot Bukit Beruang 2 storey Terrace House Below Value, Bukit Beruang, Bukit Baru

Bukit Beruang, Bukit Baru, Melaka

RM 599,000

4

BT

3

BM

2,680

kps (tanah)

RM 224

psf (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501339772
check-small-f
2,600 kps luas pelan lantai (20 kaki x 65 kaki)

Tentang FREEHOLD CORNER Lot Bukit Beruang 2 storey Terrace House Below Value

Freehold Corner Lot, Below value 2 Storey Terrace House

Freehold Corner 2 Storey Terrace Home @ Bukit Beruang

*** FOR SALE @ 599k ***
~UNDER MARKET VALUE~

* Freehold
* Size: 2680 sq ft
* Built up area: 20 x 65
* Non bumi
* 4 bedrooms
* 3 bathrooms

For more information / to schedule a viewing, please contact
@ CLICK the LINK www.h*****

KELLYN FOO 0*****
REN 18844
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ZEON PROPERTIES INTERNATIONAL SDN BHD [ E (1) 2117 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 599,000.
Bukit Beruang, Bukit Baru, Melaka.
Saiz lantai unit ini ialah 2,600 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ZEON PROPERTIES INTERNATIONAL SDN BHD [ E (1) 2117 ]