Sri Impian Condominium, Brickfields

38 No. 38, Jalan Ang Seng, Brickfields, Kuala Lumpur

RM 750,000

3+1

BT

2

BM

1,500

kps

RM 500.00

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2007
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 101938085

Tentang Sri Impian Condominium

Condominium for Sale

Property Name : SRI IMPIAN CONDOMINIUM, BRICKFIELDS.

Property Location : BRICKFIELDS, KUALA LUMPUR.

Property Specifications : PARTIALLY FURNISHED UNIT, BUILT UP 1,500 SQUARE FEET, 3+1R/2B, 1 COVERED CARPARK, BIG BALCONY, BUILT IN KITCHEN CABINETS, FREEHOLD AND ETC.

Facilities : 24 HOURS SECURITY, COVERED CAR PARK, SWIMMING POOL, SAUNA, JACUZZI, SQUASH COURT, CAFÉ, MINI-MART, MULTI-PURPOSE HALL, PLAYGROUND, SALON AND ETC.

Asking Price : RM750,000 (NEG)

Kindly call or WhatsApp me at +6***** for further information or feel free for viewing.

WANT TO BUY, SELL OR RENT A PROPERTY? DO CALL ME @ +6*****
Kemudahan
balcony-o

Balkoni

garage-2-o

Garaj

Kemudahan bersama
shared-space-o

Dewan serbaguna

volleyball-2-o

Gelanggang skuasy

jacuzzi-o

Jakuzi

burger-2-o

Kafe

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

TECH REAL ESTATE (SJ) SDN. BHD. [ E (1) 1537/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 750,000.
38 No. 38, Jalan Ang Seng, Brickfields, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,500 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

TECH REAL ESTATE (SJ) SDN. BHD. [ E (1) 1537/1 ]