Palm Court Condominium, Brickfields
Jalan Sultan Abdul Samad, Brickfields, Kuala Lumpur
RM 450,000
3
BT
2
BM
1,119
kps
RM 402.14
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Palm Court Condominium
A short walk to Sentral KL, where all the transportation is there.
Palm Court Condo, Brickfields for Sales
*Partly furnished corner unit
*1119 sqft-City view, North east
*3bedrooms 2bathrooms + 1 carpark
*Sofa set, Dining table
*2 Wardrobe + 1 bed
*Washing machine, Fridge, TV cabinet, two air conditioners, and 5 fans
Asking price RM450K
Nearby Amenities:
- Nu Sentral
- KL Sentral
- Little India
- Chinatown
- Central Market
Please contact:
Kerry Tam 012-213
4588
REN 15168
Email: kerrytam
www.@*****
Hartamas Real Estate (M) Sdn Bhd
*Partly furnished corner unit
*1119 sqft-City view, North east
*3bedrooms 2bathrooms + 1 carpark
*Sofa set, Dining table
*2 Wardrobe + 1 bed
Asking price RM450K
Nearby Amenities:
- Nu Sentral
- KL Sentral
- Little India
- Chinatown
- Central Market
Please contact:
Kerry Tam 012-213
4588
REN 15168
Kemudahan bersama
Kawalan keselamatan 24 jam
Kedai serbaneka
Tempat letak kereta berbumbung
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 450,000.
Jalan Sultan Abdul Samad, Brickfields, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,119 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.