Palm Court Condominium, Brickfields
Jalan Sultan Abdul Samad, Brickfields, Kuala Lumpur
RM 395,000
3
BT
1
BM
980
kps
RM 403.06
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Palm Court Condominium
A 3 bedrooms condo known as Palm Court near KL City & monorail station
Palm Court Condominium located at Jalan Sultan Abdul Samad, Brickfields, Kuala Lumpur.
High floor unit, Block B
Built up: 980 sq ft
Selling price: Rm395,000
3 bedrooms 2 bathrooms.
Newly painted unit.
Fully furnished with the below items
1. TV
2. 2 new water heaters
3. Refrigerator
4. Wardrobes
5. Dining set.
6. Beds & Mattresses
7. New curtains
8. 3 units of Aircons
Walking distance to KL Sentral, Monorail station.
Easy access to KL city centre
High floor unit, Block B
Built up: 980 sq ft
Selling price: Rm395,000
3 bedrooms 2 bathrooms.
Newly painted unit.
Fully furnished with the below items
1. TV
2. 2 new water heaters
3. Refrigerator
4. Wardrobes
5. Dining set.
6. Beds & Mattresses
7. New curtains
8. 3 units of Aircons
Walking distance to KL Sentral, Monorail station.
Easy access to KL city centre
Kemudahan
Balkoni
Katil
Kawalan keselamatan
Pemanas air
Kemudahan bersama
Kawalan keselamatan 24 jam
Kedai serbaneka
Tempat letak kereta berbumbung
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 395,000.
Jalan Sultan Abdul Samad, Brickfields, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 980 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.