Taman Sungai Karang Mesra, Beserah
Beserah, Pahang
RM 330,000
4
BT
2
BM
3,850
kps (tanah)
RM 86
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Sungai Karang Mesra
Banglo Setingkat Baru Siap Di Taman Sungai Karang Mesra,Beserah
[BANGLO SETINGKAT BARU SIAP, 2 PINTU]
*TAMAN SUNGAI KARANG MESRA, *BESERAH* Kuantan
(Lorong 1231)
.
Banglo baru siap, *TIADA CF*, Mempunyai 2 pintu asing2, setiap 1 pintu ada 2 bilik dan 1 tandas. Mempunyai ruang makan dan dapur yang dilengkapi table top. kawasan kejiranan yang sangat2 selesa dan bebas banjir.
.
Sesuai untuk investment rumah sewa @ homestay. Sekarang unit sewa Rate RM700 satu pintu.
Boleh juga dijadikan homestay private.
- Jenis rumah : Banglo setingkat (2 pintu)
- Bilik : 4 (setiap pintu ada 2 bilik)
- Bilik air : 2 (setiap pintu ada 1 bilik air)
- Luas tanah : 3850 sqft
- Built up area : 37.8ft x29ft
- Status tanah : Freehold / Reserved Melayu
- Jenis tanah: Kediaman
*Harga Jualan : RM330k*
(CASH BUYER SAHAJA)
Booking 3.24%
Lawyer and Loan can arranged
Aien Yusoff
AFZ Realty
REN18349
0*****
www.h*****
*TAMAN SUNGAI KARANG MESRA, *BESERAH* Kuantan
(Lorong 1231)
.
.
Boleh juga dijadikan homestay private.
- Jenis rumah : Banglo setingkat (2 pintu)
- Bilik : 4 (setiap pintu ada 2 bilik)
- Bilik air : 2 (setiap pintu ada 1 bilik air)
- Luas tanah : 3850 sqft
- Built up area : 37.8ft x29ft
- Status tanah : Freehold / Reserved Melayu
- Jenis tanah: Kediaman
*Harga Jualan : RM330k*
(CASH BUYER SAHAJA)
Booking 3.24%
Lawyer and Loan can arranged
Aien Yusoff
AFZ Realty
REN18349
0*****
www.h*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 330,000.
Beserah, Pahang.
Saiz lantai unit ini ialah 3,850 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.