Windmill upon Hills, Genting Highlands, Bentong

Jalan Meranti, Genting Highlands, Bentong, Pahang

RM 590,000

2

BT

2

BM

783

kps

RM 754

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 106528023
check-small-f
783 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 753.51 psf (lantai)

Tentang Windmill upon Hills

Windmill Upon Hills , Genting Highlands,Bentong

Property details

- Built up: 783 sq ft
- 2 bedrooms & 2 bathrooms
- 1 carpark
- Fully Furnished
- R.O.I up to 7%
- Fresh air and mountain climate between 19-25 degrees Celsius.
- well maintaine
- Fully Furnished

Call 0***** for viewing ~
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Gather Properties Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 590,000.
Jalan Meranti, Genting Highlands, Bentong, Pahang.
Saiz lantai unit ini ialah 783 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Gather Properties Sdn. Bhd.