Villas @ Berjaya Hills, Villas @ Berjaya Hills, Bentong

Jln Kelab Golf Berjaya Hills, Villas @ Berjaya Hills, Bentong, Pahang

RM 5,000,000

4+1

BT

6

BM

15,000

kps (tanah)

RM 333

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Banglo for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108131534
check-small-f
7,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
15,000 kps luas tanah

Tentang Villas @ Berjaya Hills

Villas @ Berjaya Hills

4 bedrooms with attached bathrooms, one maid’s room, one common bathroom on lower ground floor (kitchen floor), one powder room on ground floor, one worker’s quarter with bathroom( entrance from side of building). The building has 3 floors, total land size is 15,016 sq ft.
The whole housing is guarded with only one entrance.
Temperature is 6 degrees lower than KL, and drops to below 20 at night in end of year.

asterisk-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Great Haus Sdn Bhd

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 5,000,000.
Jln Kelab Golf Berjaya Hills, Villas @ Berjaya Hills, Bentong, Pahang.
Saiz lantai unit ini ialah 7,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Great Haus Sdn Bhd