Villa Emas, Bayan Lepas
Persiaran Bayan Indah, Bayan Lepas, Penang
RM 338,000
3
BT
2
BM
705
kps
RM 479
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Villa Emas
Villa Emas 705sf Basic Reno
Villa Emas @ Bayan Indah
- For Sale RM338K / 出售338千马币
- 705sqft / 705方呎
- Basic Renovated / 基本装修
- 3 Bedrooms / 3房间
- 2 Bathrooms / 2浴室
- 1 Carparks / 1 车位
Kindly Contact 0***** Edward
- For Sale RM338K / 出售338千马币
- 705sqft / 705方呎
- Basic Renovated / 基本装修
- 3 Bedrooms / 3房间
- 2 Bathrooms / 2浴室
- 1 Carparks / 1 车位
Kindly Contact 0***** Edward
Kemudahan
Balcony
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Basketball court
Bbq
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 338,000.
Persiaran Bayan Indah, Bayan Lepas, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 705 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.