Tropicana Bay Residences, Bayan Lepas

Persiaran Bayan Indah, Bayan Lepas, Penang

Lihat ke Tawaran

RM 580,000

2+1

BT

2

BM

800

kps

RM 725.00

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2017
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 29 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501228601

Tentang Tropicana Bay Residences

Tropicana Bay Residence 2 Bedrooms 2 Carparks Fully Furnished For Sale

Tropicana Bay Residence
800sf
2 Bedrooms
2 Bathrooms
2 Carparks
Completely Furnished and Renovated
Well-kept unit
Unique in the market & a great investment opportunity
For Sale RM580K only

For further details and to schedule a viewing, please feel free to call or whatsapp
Alice Teoh 018~464 5688
Kemudahan bersama
yoga-o

Bilik yoga

badminton-o

Dewan badminton

basketball-o

Gelanggang bola keranjang

volleyball-2-o

Gelanggang skuasy

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GIC PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1924 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 580,000.
Persiaran Bayan Indah, Bayan Lepas, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 800 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GIC PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1924 ]