The Clovers, Taman Sri Bayan, Bayan Lepas

12836 Jalan Merbah, Taman Sri Bayan, Bayan Lepas, Penang

RM 560,000

3

BT

3

BM

1,598

kps

RM 350.44

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2017
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501009187

Tentang The Clovers

Hot Deal! Airport View! The Clovers Bayan Lepas SPACIOUS 1598sf 2cp

SPACIOUS UNIT! The Clovers @ Bayan Lepas FOR SALE

Property details;
* Built-Up Area 总建筑面积: 1,598 sqft 方尺
* Renovation Status 装修状况: Full Renovation
* Furnishing Status 陈设状况: Full Furnished
* Bedroom Quantity 卧室数量: 3
* Bathroom Quantity 浴室数量: 3
* Number of parking spaces 停车位数量: 2
* Tenure Type: FREEHOLD
* View: Airport View!
* GOOD VENTILATION
* Easy Access to INTI International College, Universiti Sains Malaysia (USM), Straits International School, Queensbay Mall, Sunshine Square, Lotus’s Sungai Dua, Setia SPICE Arena & Convention Centre, Pantai Hospital Penang, Bayan Lepas Free Industrial Zone (FIZ), Penang International Airport, Penang Second Bridge and etc.

售价 Selling Price: RM560,000 ONLY!!

Kindly contact 0***** (Ashley Tan 陈菁凌) for more details information and viewing arrangement ;)

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

ESP PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 0572/5 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 560,000.
12836 Jalan Merbah, Taman Sri Bayan, Bayan Lepas, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,598 kps.
Pegangan Bebas.