Taman Sri Nibong, Kampung Sungai Nibong, Bayan Lepas
Jalan Bukit Kecil, Kampung Sungai Nibong, Bayan Lepas, Penang
RM 998,000
4
BT
3
BM
1,400
kps (tanah)
RM 713
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Sri Nibong
Taman Sri Nibong 2 Storey, Basic
Taman Sri Nibong Terrace 2 storey
- Freehold
- Land Area 1400 sqft
- Build up 1800 sqft
- 4 Bedroom 3 Bathroom
- Basic
- Freehold
- Land Area 1400 sqft
- Build up 1800 sqft
- 4 Bedroom 3 Bathroom
- Basic
Kemudahan
Covered car parking
Kemudahan bersama
24-hour security
Basketball court
Gym
Jogging track
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 998,000.
Jalan Bukit Kecil, Kampung Sungai Nibong, Bayan Lepas, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,800 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.