Taman Sri Bayu Flat (Bayan Lepas), Bayan Lepas
Taman Sri Bayu, Jalan Kampung Bukit, Bayan Lepas, Penang
RM 275,000
3
BT
1
BM
700
kps
RM 393
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Sri Bayu Flat (Bayan Lepas)
Fully Renovated 3 Bedrooms Flat For Sale
For Sale – Taman Seri Bayu, Penang
Price: RM275,000 (Negotiable)
Market Value: RM300,000
Location: Taman Seri Bayu – Block 5
Upper Floor
• 3 Bedrooms
• 1 Bathroom
• 700 sqft
• Freehold
Nearby:
• Schools
• Clinics
• Mosque
• Police Station
Suitable for own stay or investment.
Properties at this price usually sell fast, so don’t miss the opportunity.
Price: RM275,000 (Negotiable)
Market Value: RM300,000
Location: Taman Seri Bayu – Block 5
Upper Floor
• 3 Bedrooms
• 1 Bathroom
• 700 sqft
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 275,000.
Taman Sri Bayu, Jalan Kampung Bukit, Bayan Lepas, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 700 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.