Taman Kumbar Permai, Bayan Lepas
Lintang Kmapung Masjid, Taman Kumbar Permai, Bayan Lepas, Penang
RM 218,000
3
BT
2
BM
1,076
kps
RM 202.60
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Kumbar Permai
Pangsapuri Taman Kumbar Permai at Bayan Lepas, Penang
Apartment
Property Address: Lintang Kampung Masjid 1, 11920 Bayan Lepas, Penang
Built Up: 1,076 sq.ft
Tenure: Freehold
- 3 Bedroom + 2 Bathroom
- 3 min to CTH Mini Market
- 5 min to SK Teluk Kumbar
- Easily accessible via Jalan Teluk Kumbar
Built Up: 1,076 sq.ft
Tenure: Freehold
- 3 Bedroom + 2 Bathroom
- 3 min to CTH Mini Market
- 5 min to SK Teluk Kumbar
- Easily accessible via Jalan Teluk Kumbar
Kemudahan
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Covered car park
Swimming pool
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 218,000.
Lintang Kmapung Masjid, Taman Kumbar Permai, Bayan Lepas, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,076 sqft.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.