Putra Marine Resort, Bayan Lepas

Persiaran Bayan Indah, Sungai Nibong, 11900 Bayan, Bayan Lepas, Penang

RM 1,530,000

5

BT

3

BM

3,884

kps

RM 394

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for sale
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108503108
check-small-f
3,884 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 393.92 psf (lantai)

Tentang Putra Marine Resort

Putra Marine Duplex Unit 3884sf Fully Renovated Ground Floor

Putra Marine foe sale:

- 3884sf
- Duplex unit
- Ground Floor
- Fully Renovated
- 2 car park
- 5 bedroom and 3 bathroom

Asking : Rm 1.53mil

For more information or To view the unit, kindly call Kevin 017_4987068(Ren05061)
Kemudahan
balcony-o

Balcony

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

EUM REALTY SDN BHD [ E (1) 1708/5 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,530,000.
Persiaran Bayan Indah, Sungai Nibong, 11900 Bayan, Bayan Lepas, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 3,884 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

EUM REALTY SDN BHD [ E (1) 1708/5 ]