Pantai Jerejak, Bayan Lepas

Pantai Jerejak, Bayan Lepas, Penang

View to Offer

RM 1,100,000

4

BT

3

BM

2,000

kps (tanah)

RM 550.00

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
2-storey Terraced House for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 3 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500738741
check-small-f
1,400 sqft luas pelan lantai

Tentang Pantai Jerejak

Cheapest Terrace Pantai Jerjak House Sale Bayan Lepas nr Sungai Nibong

[ Cheapest Terrace ] Pantai Jerjak House Sale Bayan Lepas near Sungai Nibong

Pantai Jerejak Terrace House Sale near Sungai Nibong Queensbay
Double Storey Terrace House for Sale

1400 sq ft land area
2000 sq ft built up

4 bedroom
3 Bathroom
Carporh can park 2 cars
Fully Renovated and Partial Furnished

Asking Price : RM 1,100,000 ONLY

NEARBY Queensbay, PENANG BRIDGE, BAYAN LEPAS INDUSTRIAL ZONE
Many Different units available on hand
Welcome to arrange for viewing

Mr Bernard Chew 0*****

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1536/14 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,100,000.
Pantai Jerejak, Bayan Lepas, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,400 sqft.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1536/14 ]