Orchard Ville, Mutiara Perdana, Bayan Lepas
Lengkuk Kelicap Lengkok Kelicap, Mutiara Perdana, Bayan Lepas, Penang
RM 590,000
3
BT
2
BM
1,116
kps
RM 529
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Orchard Ville
Orchard Ville, Bayan Lepas, Penang
Contact me for details:
6*****
Syed Syahrizan
6*****
Nurulisma Hanis
FIRDAUS ASSOCIATES REAL ESTATE AGENCY
FOR SALE
Orchard Ville, Bayan Lepas, Penang
=========================
ASKING PRICE RM590,000 !!
=========================
Property Details:
- Type : Condominium
- Status: :Freehold | Non Bumi lot
- Built up: 1116 sqft
-3 bedroom | 2 bathroom | 2 carparks
Nearby Amenities
Klinik Kesihatan Bayan Lepas
Setia Triangle ( Clinics , marts , Restaurants)
Sungai Ara
6*****
Syed Syahrizan
6*****
Nurulisma Hanis
FIRDAUS ASSOCIATES REAL ESTATE AGENCY
FOR SALE
Orchard Ville, Bayan Lepas, Penang
=========================
ASKING PRICE RM590,000 !!
=========================
Property Details:
- Type : Condominium
- Status: :Freehold | Non Bumi lot
- Built up: 1116 sqft
-3 bedroom | 2 bathroom | 2 carparks
Nearby Amenities
Klinik Kesihatan Bayan Lepas
Setia Triangle ( Clinics , marts , Restaurants)
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Basketball court
Bbq
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 590,000.
Lengkuk Kelicap Lengkok Kelicap, Mutiara Perdana, Bayan Lepas, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,116 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.