Idaman Selasih
Lintang Sungai Ara 9 & Lilitan Sungai Ara, Bayan Lepas, Penang
Negotiable
RM 280,000
3
BT
2
BM
676
kps
RM 414.20
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Idaman Selasih
Idaman Selasih Sungai Ara For Sale 2 Carparks 1 Motor Park Value Buy
-high floor unit
-675 sqft
-3 bedrooms 2 bathrooms
-2 carparks (1 fixed 1 free)
-1 motor park
-unfurnished unit
-strata title obtained
-maintenance fee + sinking fund RM88
-value for money
-asking price RM280,000 negotiable
-675 sqft
-3 bedrooms 2 bathrooms
-2 carparks (1 fixed 1 free)
-1 motor park
-unfurnished unit
-strata title obtained
-maintenance fee + sinking fund RM88
-value for money
-asking price RM280,000 negotiable
Kemudahan
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Jogging track
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 280,000.
Lintang Sungai Ara 9 & Lilitan Sungai Ara, Bayan Lepas, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 676 sqft.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.